Kariera

Nasza firma stawiająca na rozwój przywiązuje ogromną rolę do budowania wykwalifikowanego i zgranego zespołu pracowników. w wyniku ciągłego poszerzania prowadzonej działalności na bieżąco prowadzimy rekrutacje na nowo powstałe stanowiska.

Aktualnie poszukujemy:

Mechanik Serwisu Samochodów Osobowych - Ciężarowych

Miejsce pracy: Jaworzno

Główne zadania Mechanika Serwisu Samochodów Osobowych - Ciężarowych to:

  • Stacjonarna naprawa samochodów osobowych - ciężarowych
  • Sumienne i staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania w stosunku do kandydata:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w warsztacie samochodowym, mile widziane w warsztacie samochodów osobowych - ciężarowych
  • Wykształcenie preferowane techniczne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat B
  • Entuzjazm oraz wkład własny w rozwój firmy

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w renomowanej, szybko rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych

Swoje kandydatury prosimy zgłaszać na adres mailowy rekrutacja@autofiko.pl w tytule prosimy o wpisanie stanowiska pracy.

X-DREAM.pl