Mobile +48 731 303 303

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
A+ A A-

MOTORSPORT

Sporty motorowe darzymy szczególną sympatią, przez co nie wyobrażamy sobie, aby marka AUTO FIKO w żaden sposób nie udzielała się. Dzięki tej pasji nawiązaliśmy współpracę z firmą 4turbo z Katowic obsługującą samochody w wyścigach górskich i ok kilku sezonów świadczymy usługę transportu tych jakże wyjątkowych pojazdów. Dzięki tej współpracy zyskaliśmy ogromne doświadczenie w sposobie załadunku i transporcie tego typu pojazdów. Pasja pcha do przodu i jesteśmy otwarci na kolejne możliwości podejmowania ‚sportowych’ ładunków.

Co więcej, posiadamy własny samochód rajdowy, jakim jest Mitsubishi Lancer Evo IX, którym startujemy w licznych imprezach lokalnych, rangi Mistrzostw Polski, a także zaliczyliśmy występ w rundzie Mistrzostw Świata - Rajdzie Polski 2015. W tym miejscu zachęcamy do współpracy wszystkich pragnących, aby jego marka również zaznaczyła się w sporcie motorowym, w tym przypadku w formie reklamy na Mitsubishi Lancer Evo IX.

Przechodząc do GALERII można zobaczyć kilka zdjęć z transportu samochodów zbudowanych do wyścigów górskich oraz naszego Lancera Evo IX w akcji.

AutoFIKO

ul. Niemcewicza 2a, 43-600 Jaworzno
  • mobile+48 731 303 303
  • biuro@autofiko.pl

Obserwuj nas w sieci

Facebook